Jürgen Klopp: Grubumuzun zorluğunu görünce kahkaha attım

Liverpool menajeri Jürgen Klopp, Şampiyonlar Ligi kura çekimi sonrası kendi rakiplerini görünce yüksek sesle güldüğünü ve ne kadar güç bir kümeye ...


Liverpool menajeri Jürgen Klopp, Şampiyonlar Ligi kura çekimi sonrası kendi rakiplerini görünce yüksek sesle güldüğünü ve ne kadar güç bir kümeye düştüklerine inanamadığını söyledi.

Klopp kura çekimi sonrası yaptığı açıklamada, Açıkça söylemek gerekirse kura çekimini izlerken kümemiz muhakkak olduğunda yüksek sesle güldüm. Ne kadar sıkıntı bir kümeye düştüğümüzü kahkaha atarak karşılayabildim.diye konuştu.


“ŞAMPİYONLAR LİGİ İŞTE BU TÜRLÜ BİR YER”

Alman menajer her vakit olduğu üzere bu dönem da Şampiyonlar Ligi’nde argümanlı olduklarını belirterek, “Şampiyonlar Ligi işte bu türlü bir yer, Avrupa’nın en güzellerine karşı oynamak zorunda kalıyorsunuz ve kimileri da bizim kümemizde. Hırslıyız, Şampiyonlar Ligi kupasını almak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” kelamlarını kullandı.

Liverpool Şampiyonlar Ligi’nde Milan, Atletico Madrid ve Porto ile B Kümesi’nde eşleşmişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir