K-pop yıldızı Kris Wu tecavüz şüphesiyle gözaltına alındı

Polisten yapılan açıklamada, Wu’nun internette bildirilen bilgiler kapsamında tecavüz kuşkusuyla hatalı olarak gözaltına alındığı ve genç ...


Polisten yapılan açıklamada, Wu’nun internette bildirilen bilgiler kapsamında tecavüz kuşkusuyla hatalı olarak gözaltına alındığı ve genç bayanları tekrar tekrar cinsel ilgiye girmeye teşvik ettiği söylendi. Polis, olayla ilgili diğer detay vermedi.

Haber, cumartesi gecesi toplumsal medya sitesi Weibo’da en çok aranan mevzu olarak trend oldu ve kimi çevrimiçi kullanıcılar Wu’nun hesabına yorum yaparak ona “Çin’den defol!” yazdı. Polisin açıklamasına nazaran Wu, Kanada vatandaşı.

Wu, K-pop kümesi EXO’nun bir üyesi olarak ün kazandı ve 2014’te müzikçi, oyuncu ve model olarak öne çıktı.

Çin Komünist Partisi’nin resmi gazetesi People’s Daily, internetteki kısa bir görüş yazısında davaya tartı vererek şunları söyledi: “Yabancı asıllı olmak hami bir tılsım değildir.”

Ortalarında Porsche ve Louis Vuitton’un da bulunduğu en az 10 marka, Wu ile olan mutabakatlarını feshetti. Wu, genç bayanla 5 Aralık 2020’de tanıştığını belirterek hususla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Onu içmeye zorlamadım ve anlattığı bu tip detaylar yaşanmadı. Sessizliğimin bu söylentileri teşvik etmesini beklemiyordum ve buna dayanamadım! O gün orada tanıklık edebilecek bir sürü insan vardı.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir