Kenan İmirzalıoğlu: Orman yangınları ciğerimizi yaktı

Birçok ünlü isim, Türkiye'de günler süren orman yangınları için seferber oldu. Topladıkları yardımları yangın bölgelerine ulaştıran sanatkarlar ...


Birçok ünlü isim, Türkiye’de günler süren orman yangınları için seferber oldu.

Topladıkları yardımları yangın bölgelerine ulaştıran sanatkarlar, yangınzedelerin yaralarını hafifletmeye çalıştı.

Geçtiğimiz günlerde eşi Sinem Kobal, Barış Falay ve eşi Esra Ronabar ile Alaçatı’da görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu’ndan da yangınlarla ait açıklama geldi.

Yangınların başladığı tarihte eşi ve kızı ile tatilde olduklarını söyleyen İmirzalıoğlu, duruma çok üzüldüklerini belirtti.

“DENİZE GİRMEMİZE KARŞIN İÇİMİZ SOĞUMADI”

Yangın bölgelerinde arkadaşları olduğunu ve etraf halkını da tanıdıklarını belirten İmirzalıoğlu, “İçimiz yanıyor. Tatildeydik tahminen lakin denize girmemize karşın içimiz soğumuyordu.

“SİNEM’İN SÜTÜ KESİLECEK DİYE KORKTUM”

Sinem’in canı çok sıkıldı, sütünden kesilecek diye çok endişelendim. Oradaki birçok insanı tanıyoruz, içimiz kan ağlıyor.” kelamlarıyla hem yangınla ilgili kaygısını hem de geçtiğimiz aylarda anne olan eşiyle ilgili kaygısını lisana getirdi.

“CİDDİ BİR AFET”

Bölgelere takviye sağladıklarını da vurgulayan İmirzalıoğlu, “Yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak önemli bir afet. Ağaçta nitekim bir can üzere, tekrar o canın ağaç olmasını 25-30 sene bekleyeceğiz.” diye konuştu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir