Kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırmıştı! O savcı hakkında karar verildi

Osmaniye Devlet Hastanesinde daha evvelden farklı bir doktora muayene olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet B. 12 Nisan 2021 tarihinde yeniden birebir ...


Osmaniye Devlet Hastanesinde daha evvelden farklı bir doktora muayene olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet B. 12 Nisan 2021 tarihinde yeniden birebir doktora muayene olmak için randevulu olarak hastaneye geldi.

Lakin hekimin müsaadeli olmasından ötürü Savcı Mehmet B., Ortopedi Uzmanı Tabip Kemal Gökhan Günel’in odasına girdi. Teze nazaran, kendisinin savcı olduğunu söyleyen Mehmet B., tabipten kendisini muayene etmesini istedi.

HEKİMİ GÖZALTINA ALDIRDI

İçeride öteki bir hasta olduğunu söyleyen Hekim Kemal Gökhan Günel, ayrıyeten Savcı Mehmet B.’ye daha evvelki hekimine denetim olması gerektiğini, bu biçimde kendisini muayene edemeyeceğini belirtti. Bunun üzerine argümana nazaran Savcı Mehmet B., kendisini muayene etmeyen Tabip Kemal Gökhan Günel’i gözaltına aldırdı. Tıpkı gün kuşkulu sıfatıyla Cumhuriyet Başsavcılığı’nda sözü alınan Günel özgür bırakılmıştı.

Bunun üzerine Hekim Kemal Gökhan Günel, Osmaniye Adliyesinde misyon yapan Cumhuriyet Savcısı Mehmet B. hakkında “Basit yaralama ve kolay tehdit” savıyla şikâyette bulunmuştu.

SAVCIYA SORUŞTURMA

Osmaniye’nin bağlı olduğu bölge adliye mahkemesinin bulunduğu Adana’ya gönderilen soruşturma belgesini inceleyen Adana Cumhuriyet Başsavcılığı müşteki, sanık ve şahitlerin sözleri ve hastane güvenlik kamera kayıtlarını incelendi.

Akabinde Savcı Mehmet B. hakkında “Basit yaralama ve kolay tehdit” suçlamalarıyla ilgili “Delil yetersizliği ve öge yokluğu” nedeniyle kamu ismine kovuşturma yapılmasına yer olmadığına karar verildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir