Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a videolu yanıt: Öfke nöbetleri alarm veriyor

Cumhurbaşkanı ve AKP Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek ziyareti öncesi İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaptığı basın açıklamasında muhalefiti ...


Cumhurbaşkanı ve AKP Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek ziyareti öncesi İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaptığı basın açıklamasında muhalefiti gaye aldı. Muhalefeti göçmen sorunu ve Merkez Bankası rezervleri konusunda yalancılıkla suçlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a cevap ise CHP Genel Lideri Kemal Kıllıçdaroğlu’ndan geldi.

“ERDOĞAN TROL ÜZERE KONUŞUYOR”

Kılıçdaroğlu Twiteter hesabından CHP Genel Merkezi’nin yayınladığı bir görüntüyü paylaşarak “Erdoğan ülkeyi yönetemiyor. Küfürbaz trolleri yetmemiş olacak ki, kendisi bir trol üzere konuşmuş. Ben Erdoğan ve hakaretlerini elbette ciddiye almıyorum lakin ülkem için dertliyim. Erdoğan’ın öfke nöbetleri alarm veriyor; söylediklerine azami ihtiyatla yaklaşmak gerekir.” notunu düştü.

ERDOĞAN NE DEDİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan basın toplantısında şu tabirleri kullanmıştı:

*Siz bu muhalefetin bu çeşit palavralarda, iftiralarda hiçbir vakit bir geri dönüş yaparak özür dilediğini duydunuz mu? Bunların karakterinde bu türlü bir şey yok. Her şeyleri palavra.

* Kalktılar, Merkez Bankası ile ilgili önemli palavralar uydurdular. Döviz rezervi Merkez Bankası’nın bakın nerelere çıktı, her şey ortada. Bunların özür dilemesi kelam konusu mu?

* Bu yıl sonu prestijiyle Merkez Bankası döviz rezervi 115 milyar dolarları bulacak. Bulmuşlar bir bayan palavra makinası televizyona çıkartıyorlar, ona bol bol palavra söyletiyorlar.

* BBC’nin palavra söylemesinin olağan karşılarım da bunları bu türlü görmek istemezdik.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir