Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’den yangın bölgesi için bağış

Türkiye’de günlerdir devam eden orman yangınları için kollarını sıvayan sanatkarlardan Haluk Levent, Twitter hesabından yardım davetinde bulundu ...


Türkiye’de günlerdir devam eden orman yangınları için kollarını sıvayan sanatkarlardan Haluk Levent, Twitter hesabından yardım davetinde bulundu.

“Herkes “Helikopteri biz nasıl kiralayacağız? Bize müsaade verirler mi? “ diye soruyor. Rusya’da 2 yangın uçağı buldum. Fransa’da ve İngiltere’de de buldum. Kiralamak isteyen holding sahipleri, hoş ülkemin iş insanları bana ulaşmanız yeterli” diye yazan Haluk Levent’in ricasına yanıt gecikmedi.

Birkaç şirket ile birlikte oyunculardan da dayanak geldi…

300 BİN LİRALIK BAĞIŞ

Türkiye’de başarılı projelere imza atan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer, helikopter kiralanması için 300 bin liralık bağışta bulundu.

Haluk Levent bu yardımı, “Sevgili Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer aradılar. ‘Abi Helikopter kiralamada bizim de dayanağımız olsun istedik. 300 bin TL‘lik bağış yapma kararı aldık’ dediler. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e çok teşekkürler.” diyerek duyurdu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir