Leipzig, Sörloth ile ilgili son kararını verdi

2 dönem evvel Trabzonspor'da mükemmeller yaratan ve Alman devi Leipzig'e rekor bir fiyatla transfer olan Norveçli golcü Sörloht'un ismi, transfer ...


2 dönem evvel Trabzonspor’da mükemmeller yaratan ve Alman devi Leipzig’e rekor bir fiyatla transfer olan Norveçli golcü Sörloht’un ismi, transfer ile sık sık anılıyor.

Bundesliga temsilcisi Leipzig’e transfer olduktan sonra istenilen performansı sergileyemeyen Norveçli golcünün ayrılma ihtimali yüksek. Yeni dönem çalışmalarına katılan Sörloth hakkında Leipzig son kararı verdi.

Üstün Lig’e gelirse öncelik eski ekibi Trabzonspor’da olan Norveçli golcü Sörloth’a, ezeli rakip Fenerbahçe’de talip olduğu sav edilmişti. Norveçli, Leipzig’e 20 milyon euroya transfer olmuştu.

“BEDELİ 20 MİLYON EURO”

Leipzig’ten, Trabzonspor ve Fenerbahçe’yi yıkan bir haber geldi. 61saat’in haberine nazaran Alman takımı, “Oyuncuyu kiralamıyoruz, önceliğimiz satış ve satın alma bedeli 20 milyon eurodur.” cevabını verdi.

Almanya’da Harika Lig’deki performansını gösteremeyen Norveçli golcünün ismi, İtalyan devi Roma ile anılıyor. Yeni döneme Jose Mourinho ile başlayan Roma, 25 yaşındaki golcü için 15 milyon euroyu gözden çıkartmış durumda.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir