Lorik Cana: İyi ki gitmişim de Muslera gelmiş

İstanbul'da gerçekleşen UEFA Avrupa Kupaları kura çekiminde, Galatasaray 'ın eski oyuncularından Lorik Cana da Nihat Kahveci ile birlikte ...


İstanbul’da gerçekleşen UEFA Avrupa Kupaları kura çekiminde, Galatasaray ‘ın eski oyuncularından Lorik Cana da Nihat Kahveci ile birlikte Konferans Ligi’nin kura çekimini gerçekleştirdi.

“İYİ Kİ GİTMİŞİM MUSLERA GELMİŞ”

Muslera hakkında konuşan Cana, “O periyot bu benim için öteki bir büyük kulübe gitmek için bir fırsattı. Bu sayede de Galatasaray’a Fernando Muslera geldi. Şu an baktığınızda bunun uygun bir seçim olduğunu görüyoruz. Düzgün ki gitmişim ve Muslera buraya gelmiş (Gülerek).Uzun yıllardır da Galatasaray’da forma giyiyor. Kulübe kusursuz katkılarda bulunuyor ve ona büyük hürmet duyuyorum.” dedi.


“DERBİLERİ KAÇIRMIYORUM”

Fanatik’e konuşan Cana, “Elbette izliyorum. Ligde her maçı değil fakat derbileri kaçırmıyorum. Avrupa’daki müsabakalarını daha çok takip ediyorum. Galatasaray için her vakit gaye tepedir. Geçen dönem gol averajıyla şampiyonluğu kaybettiler. Tahminen Şampiyonlar Ligi’ne kalamadılar ancak bu türlü büyük kulüpler 1-2 sene düşüşe geçseler de, sonra tekrar toparlanırlar.” tabirlerini kullandı.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir