Mehmet Muş’tan sebze halinde kabakların çöp kamyonuna atılmasıyla ilgili paylaşım

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, toplumsal medyada yer alan bir zerzevat halinde kabakların çöp kamyonuna atılma imgesine dair Twitter hesabından ...


Ticaret Bakanı Mehmet Muş, toplumsal medyada yer alan bir zerzevat halinde kabakların çöp kamyonuna atılma imgesine dair Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

EYLMİ YAPAN FİRMA TESPİT EDİLDİ, İNCELEME BAŞLATILDI

İmgelerin Bakanlıkça ihbar kabul edilerek inceleme başlatılması tarafında ilgili vilayet müdürlüğüne derhal talimat verildiğini bildiren Muş, hareketi yapan firmanın tespit edildiğini ve hakkında idari süreç başlatıldığını kaydetti.

EN AĞIR İDARİ CEZAYI ALACAKLAR

Muş, acilen sonuçlandırılacak süreç sonunda mevzuata ters hareket yaptığı tespit edilenler hakkında en ağır idari cezaların uygulanacağını belirterek, “Vatandaşımızın temel besin unsuru olan zerzevat ve meyvede piyasayı bozucu faaliyetlere mutlaka müsaade edilmeyecektir. Fırsatçılara en ağır cezaların verileceğinden hiçbir vatandaşımızın kuşkusu olmasın.” değerlendirmesinde bulundu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir