Mersin’de sağlık çalışanlarına saldırı kamerada

Merkez Mezitli ilçesi Atatürk Mahallesi’ndeki özel bir hastanede 24 gündür ağır bakımda tedavi gördüğü öğrenilen corona virüsü hastası H.Ç.’nin ...


Merkez Mezitli ilçesi Atatürk Mahallesi’ndeki özel bir hastanede 24 gündür ağır bakımda tedavi gördüğü öğrenilen corona virüsü hastası H.Ç.’nin hayatını yitirmesi üzerine yakınları hastaneye gitti.

H.Ç.’nin birtakım yakınları hekim Ö.D., başhemşire Ü.Ü. ile hemşire M.K.’yi darp etti. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen çok sayıda polis grubu, hastane ve etrafında geniş güvenlik tedbiri aldı.

Bedenlerinin çeşitli yerlerinden hafif yaralanan 3 sıhhat çalışanı ayakta tedavi edildi. Sıhhat çalışanları darp raporu alırken, karakola giderek şüphelilerden şikayetçi oldu.

KAMERALAR GÖRÜNTÜLEDİ

Öte yandan, şüphelilerin sıhhat çalışanlarını darp anları hastanenin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. İmgelerde hastane girişinde sıhhat çalışanlarını darp edenleri, etraftakiler sakinleştirmeye çalışıyor.

Daha sonra saldırganların elinden kurtulan 3 sıhhat çalışanı, hastanenin gerisine hakikat kaçmaya çalışırken, şüpheliler de onları kovalıyor. (DHA)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir