Merve Boluğur maske taktı

Daha evvel iki kere koronavirüs pandemisi kurallarına uymayarak maske takmadığı gerekçesiyle para cezasına çarptırılan oyuncu Merve Boluğur ...


Daha evvel iki kere koronavirüs pandemisi kurallarına uymayarak maske takmadığı gerekçesiyle para cezasına çarptırılan oyuncu Merve Boluğur, yaklaşık iki yıldır tüm dünyayı tesiri altına alan salgını ciddiye aldı.

MASKE TAKMIYORDU

“Sağlıklı bir halde hayat sürüyorum, geçse bile benden sıhhat geçer.” kelamlarıyla neden maske takmadığına kendince açıklama getiren Merve Boluğur, evvelki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

Ünlü oyuncu, daha evvelki reaksiyon çeken imajlarının bilakis bu kere işi ciddiye alıp, koronavirüs tedbirleri kapsamında maskesiyle objektiflere yansıdı.

DEKOLTESİ DİKKAT ÇEKTİ

Uzun müddettir ekranlarda olmamasına karşın toplumsal medya paylaşımlarıyla isminden kelam ettirmeyi başaran Merve Boluğur, parmak ortası terlikleri ve savlı dekoltesiyle dikkat çekti.

HAVASI YOK

“Bugün havamda değilim.” diyerek konuşmak istemeyen 33 yaşındaki oyuncu, akabinde süratli adımlarla yoluna devam etti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir