Messi’den sonra Barcelona’da bir ayrılık iddiası daha: Antoine Griezmann

Transfer periyodunda Raphael Varane ve Jadon Sancho üzere yıldız isimleri takımına katan Manchester United, artık de Barcelona’nın Fransız ...


Transfer periyodunda Raphael Varane ve Jadon Sancho üzere yıldız isimleri takımına katan Manchester United, artık de Barcelona’nın Fransız yıldızı Antonio Griezmann ile ilgileniyor.

Yeni dönem öncesinde savlı bir ekip kurmak isteyen Manchester United için transfer söylentileri çıkmaya devam ediyor. Premier Lig takımı için ortaya atılan son sav Antonio Griezmann oldu.

Geçtiğimiz günlerde Lionel Messi ile yollarını ayıran Barcelona’da bütçede yer açabilmek ismine birkaç isimle daha yolların ayrılması bekleniyor. Bu isimlerden birisi de Fransız yıldız olabilir. İngiltere basınında yer alan habere nazaran ekibin en çok kazanan isimlerinden birisi olan Griezmann için Kırmızı Şeytanlar’ın önümüzdeki günlerde teşebbüslere başlayacağı sav edildi.

Öte yandan Barcelona uygun bir teklif gelmesi halinde Griezmann’ın kadrodan ayrılmasına sıcak bakarken, Messi’nin ekipten ayrılmasının akabinde idmanda taraftarlar tarafından ıslıklanan Griezmann’ın da gelecek tekliflere sıcak bakabileceği söyleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir