Mesut Özil: Bu formayı giymek gerçek bir rüya

Mesut Özil, ünlü Fransız gazetesi L’Equipe’e röportaj verdi. Yıldız futbolcu, Fenerbahçe’de oynamanın baskı yarattığını belirterek, “Ancak ben ...


Mesut Özil, ünlü Fransız gazetesi L’Equipe’e röportaj verdi.

Yıldız futbolcu, Fenerbahçe’de oynamanın baskı yarattığını belirterek, “Ancak ben bunu bir motivasyon kaynağı olarak görüyorum. Bu kadar özel bir ilgi ve sevgi gösterilince, karşılığında en uygununu vermek için kendinizi borçlu hissediyorsunuz. Bu sevgiyi görmek, bir futbolcunun başına gelebilecek en hoş şey” diye konuştu.

“FENERBAHÇE’NİN MAÇLARINI İZLEYEREK BÜYÜDÜM”

Mesut, hiçbir vakit Türkiye ile bağlarını koparmadığını lisana getirerek, “Bazı akrabalarım burada yaşadığı için neredeyse her yaz ziyarete gelirdik. Meskende Türkçe konuşarak, televizyonda Fenerbahçe’nin maçlarını izleyerek büyüdüm. Burada insanları futbola bağlayan tutkuyu en ön sıradan hissedebilmek benim için çok anlamlı” dedi.

“BENİM İÇİN GERÇEK BİR RÜYAYDI”

Deneyimli oyuncu, “Bir gün bu formayı giyebilmek benim için gerçek bir duştu. İmza atalı 7 ay oldu ve bu kulüpte oynamanın ne demek olduğunu her geçen gün daha fazla anlıyorum” tabirlerini kullandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir