Mete Gazoz şampiyonluğu anlattı

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda altın madalya kazanan ulusal okçumuz Mete Gazoz, CNN Türk canlı yayınına katıldı ve tarihi zaferle ilgili ...


Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanan ulusal okçumuz Mete Gazoz, CNN Türk canlı yayınına katıldı ve tarihi zaferle ilgili açıklamalar yaptı.

Mete Gazoz, karşılaşmalar sırasında ekranlara yansıyan ve çok konuşulan gülümsemesiyle ilgili de konuştu.

“ÇOK MUTLUYUM”

“Çok memnunum. 2016 bittikten sonra verdiğim kelamı tuttuğum için daha da memnunum. Birinci cins beni çok zorladı. Hava çok rüzgarlıydı. Rakibim de fizikî olarak benden daha güçlüydü fakat sonuç benim için hoş oldu. Hislerimi nasıl tanım edeceğimi ben de bilmiyorum. Çok memnunum.”


FOTOĞRAFI ANLATTI

“Rakipler ok atarken gülümsediğim anlar çok konuşulmuş. O anda hissettiğim yalnızca mutluluktu. Birazdan kazanacağım, altın madalya benim olacak formundaki mutluluğumun dışarı vurmuş haliydi. Kasıtlı değildi lakin her vakit o durumdan keyif çıkarmaya ve eğlenmeye çalışıyorum. O gülmelerim de eğlendiğimin göstergesiydi.”

“AİLEMİN TAKVİYELERİ OLMASA OLİMPİYAT ŞAMPİYONU OLAMAZDIM”

“Annemi ve babamı çok seviyorum. Bu 5 yıllık bir süreç değil. Buraya gelmemde çok büyük katkıları ve dayanakları var. Onların dayanakları olmasa burada olimpiyat şampiyonu olarak konuşamazdım. Türkiye’ye döndüğüm vakit onlarla bunu doya doya kutlayacağız.”


“GELMEDEN EVVEL ANNEME KELAM VERMİŞTİM”

“Buraya gelmeden evvel kendime ve anneme bir kolye yaptırdım. Kendiminki olağan, anneminki altındı. Ona dönüşte altın madalyayı takacağım boynuna demiştim. Döndüğümde madalyamı takacağım annemin boynuna.”

Öte yandan Mete Gazoz sıradaki altın amacının Paris 2024 Olimpiyatları olduğunu duyurdu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir