Mide bulandıran iddia: Hayallerimi yıktılar

Olay, 11 Haziran’da merkez Bağlar ilçesi Yeniköy Mahallesi’nde meydana geldi. Daha evvel, şiddet uyguladığı biri dini nikahlı, iki eşi tarafından ...


Olay, 11 Haziran’da merkez Bağlar ilçesi Yeniköy Mahallesi’nde meydana geldi.

Daha evvel, şiddet uyguladığı biri dini nikahlı, iki eşi tarafından terk edilen 5 çocuk babası müzisyen M.D., anne ve babasıyla birebir mahallede oturan amcasının konutuna gidip, 14 yaşındaki F.D.’yi kendisine istedi.

F.D.’nin babası M.D., kızının çocuk yaşta olduğunu belirterek, yeğenine olumsuz karşılık verdi.

KIZINI GÖNDERİP, OYUN OYNAMA MAZERETİYLE MESKENE GETİRTTİ

Birkaç gün sonra M.D., birebir yaşta olan kızını F.D.’nin yanına gönderdi.

M.D.’nin kızı, F.D.’yi alarak oyun oynamak için meskenlerine getirdi. M.D., burada kuzeni F.D.’ye istismarda bulundu. Konuta gidip başından geçenleri anlatan F.D., ailesiyle birlikte polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Olayın akabinde M.D., gözaltına alındı. Olay yerinde inceleme yapan polis grupları F.D.’ye ilişkin kıyafetler ise incelenmek üzere el koydu. Sözü alınan M.D., kanıt yetersizliğinden özgür bırakıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürerken, bölge kriminal polis laboratuvarında kıyafetler üzerinde yapılan inceleme tamamlandı.

Raporda, F.D’ye ilişkin kıyafetler üzerinde sperm örnekleri bulundu. Raporun çıkmasının akabinde F.D.’nin ailesinin avukatı, M.D. hakkında tekrar kabahat duyurusunda bulundu.

‘DOKTOR OLMA HAYALLERİMİ YIKTILAR’

Yaşadığı dehşet anlarını anlatan F.D., şunları söyledi:

* Bana elbiselerini çıkaracaksın dedi. Ben çıkarmıyorum ne hakla dedim. Bana yapmazsan seni döverim dedi. Ben yeniden de çıkarmadım. Sonra bana tekme tokat vurmaya başladı.

* Bağırmaya çalıştım, sesimi kimse duymadı. İmdat dedim, bana tecavüz ediyor dedim. Sesimi kimse duymadı. Beni dövdü sırtıma, ayağıma ve koluma sopayla vurdu.

* Yumruk atarak dudaklarımı kan içerisinde bıraktı. Ceza almasını istiyorum. Bana yaptığını diğerine da yapar. İki eşi vardı, onları her gün dövüyordu. 5 çocuk babası zati en fazla 25-

* 30 yıl mahpus cezası almasını istiyorum. Bunun onun yanında kalmasını istemiyorum. Bugün bana yaptı, yarın diğer kızlara da yapar. Hayalim hekim olmaktı.

* Onlar benim hayallerimi yıktılar. Babam onlara ‘kızım senin oğlunla evlenecek yaşta değil’ dedi. ‘Ben kızımı vermiyorum’ dedi. Israrla babama ‘vereceksin’ dediler.

* Yeniden ‘vermiyorum’ dedi babam. Benim hayatımı, geleceğimi ve hayallerimi yıktı.

‘KIZIMI 14 YAŞINDA KİMSEYE VERMEM’

F.D.’nin babası M.D. ise, “Geldiler, kızımı istediler lakin 14 yaşında oğlu da 37 yaşında. Ben buna karşıyım mutlaka, çocuğum daha ortaokulu okuyor. Şimdi liseye dahi geçmedi. Bunlar istediler, ne yaptılarsa ben vermedim. Olayın akabinde ben polisi aradım. Olay yeri inceleme grubu geldi, üste çıktılar bu kızın elbiselerini aldılar. Yataktaki bulguları topladılar. Bütün raporlar da çıktı” tabirlerini kullandı.

Kızının hayallerini bitirdiklerini belirten M.D., “Önce Allah’a, sonra adalete güveniyorum. Bu hakkımızı kimseye bırakmasınlar. Kızımın hayatını bitirdiler. Kızım daha okula dahi gitmek istemiyor. Daha evvel hekim olmak istiyordu. Hürriyetinden alıkoydular, hayatını bitirdiler. Ben çocuk geline karşıyım, kızımı 14 yaşında kimseye vermem. Hem kanunen hem de babalık hakkımı kullanarak katiyen kızımı vermem. Aziz adalet hakkımızı yerde bırakmasın” dedi. (DHA)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir