Milli basketbolcu Barış Ermiş, profesyonel kariyerini sonlandırdı

Anadolu Efes'ten Galatasaray'a kadar Türkiye'de birçok grupta oynayan ve birçok kere ulusal formayı giyen deneyimli basketbolcu Barış Ermiş ...


Anadolu Efes’ten Galatasaray’a kadar Türkiye’de birçok grupta oynayan ve birçok kere ulusal formayı giyen deneyimli basketbolcu Barış Ermiş, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, profesyonel mesleğine nokta koyduğunu açıkladı.

BİRÇOK KADRODA OYNADI, ULUSAL FORMAYI GİYDİ

Mesleğinde Anadolu Efes, Beşiktaş, Türk Telekom, Pınar Karşıyaka, Banvit, Fenerbahçe, Türk Telekom, Gaziantep Basketbol, TOFAŞ ve Galatasaray’da oynayan Barış Ermiş, uzun yıllar ulusal grubun da formasını giydi.

FEDERASYON’DAN TEŞEKKÜR BİLDİRİSİ

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Barış Ermiş için yayınlanan bildiride, “Toplamda 136 kere ulusal formamızı giyen atletimiz Barış Ermiş’e Türk basketboluna verdiği katkılar için teşekkür eder, etkin sporculuk mesleği sonrası yeni hayatında kendisine muvaffakiyetler dileriz.” sözlerine yer verildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir