Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Çekya’daki ilk yarışını kazandı

Türkiye Motosiklet Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, Toprak Razgatlıoğlu, Çekya'nın 4,2 kilometrelik Most Pisti'nde gerçekleştirilen ...


Türkiye Motosiklet Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, Toprak Razgatlıoğlu, Çekya’nın 4,2 kilometrelik Most Pisti’nde gerçekleştirilen birinci yarışta damalı bayrağı birinci sırada geçti.

SON VİRAJDA RAKİBİNİ GEÇTİ

Yarışa ikinci cepten başlayan ay-yıldızlı sportmen, rakipleri karşısında başarılı bir performans sergileyerek, 22 çeşitlik yarışın son cinsinde İngiliz Scott Redding ile çekişti. Toprak Razgatlıoğlu, son virajda rakibini geçerek Çekya’daki birinci yarışta birincilik başarısı elde etti.

BAŞKAN REA İLE PUAN FARKI 12

Tertipte pilotlar klasmanında önder durumda bulunan İngiliz Jonathan Rea’nın yarış dışı kalmasıyla ulusal motosikletçi Toprak, genel klasmandaki puan farkını 12’ye indirdi.

Çekya ayağının ikinci yarışı, yarın TSİ 16.15’te başlayacak.

Dünya Superbike Şampiyonası’nda pilotlar klasmanında 243 puanla Jonathan Rea başkan, 231 puanla ulusal motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu ikinci, 182 puanla da Scott Redding üçüncü sırada yer alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir