Mourinho, Ozan Kabak’ı Roma’ya istiyor

Bonservisi Bundesliga'dan düşen Schalke'de olan Ozan Kabak'a, birçok ekip teklif götürüyor. Onlardan biri de Mourinho'nun isteğiyle Roma oldu ...


Bonservisi Bundesliga’dan düşen Schalke’de olan Ozan Kabak’a, birçok ekip teklif götürüyor.

Onlardan biri de Mourinho’nun isteğiyle Roma oldu.

İtalyan basını tarafından manşetlere taşınan haberlere nazaran; Chris Smalling’in, sakatlığı nedeniyle uzun sayılabilecek bir müddet Roma forması giyemeyecek olması Mourinho’yu yeni arayışlara itti.

Haberde, Portekizli teknik adamın isteğiyle Roma’nın, Ozan Kabak’ın transferini gerçekleştirmek için nabız yoklamaya başladığı öne sürüldü.

LA LIGA’DAN DA TALİPLER VAR

Ozan Kabak’ın yanı sıra farklı İtalyan gruplarının de Ozan’a talip olduğu belirtilirken ayrıyeten La Liga’dan da taliplilerinin olduğu tabir ediliyor.

Ulusal oyuncunun, bu dönem Bundesliga II’de oynamak istemediği için Schalke’den ayrılmak istediği uzun müddettir konuşuluyordu.

Ozan Kabak, geçen dönemin devre ortasında Klopp tarafından bilhassa istenmiş ve Liverpool’a kiralanarak ‘Kırmızılar’ın formasını 13 maçta sırtına geçirmişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir