Mustafa Denizli: Her şeye rağmen mücadelemiz tatmin ediciydi

Harika Lig'in 3. haftasındaAltay, Fenerbahçe'ye 2-0 yenilerek bu dönem birinci hezimetini aldı. Teknik yönetici Mustafa Denizli, maçtan sonra ...


Harika Lig’in 3. haftasındaAltay, Fenerbahçe’ye 2-0 yenilerek bu dönem birinci hezimetini aldı.

Teknik yönetici Mustafa Denizli, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında hem Fenerbahçe ismine hem kendileri ismine bekledikleri üzere güçlü bir karşılaşmanın geride kaldığını söyledi.

“ORTAYA KOYDUKLARI UĞRAŞTAN ÖTÜRÜ KUTLUYORUM”

Müsabakada kimi mevzularda zorluk çektiklerini kaydeden Denizli, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Zaman vakit yanılgı yaptık lakin her şeye karşın futbolcularımın bilhassa ikinci yarıdaki isteği, uğraşı son derece tatmin ediciydi. Sonuçta kaybettiğimiz ekip Fenerbahçe, bu ligin en yeterli takımlarından birine sahip. Taraftarlarımız 90 dakika boyunca harikulade bir dayanak verdi. Futbolcularımız da bu takviyeye layık olma için her şeyi yaptılar. Sonuçta Fenerbahçe’nin haklı bir galibiyet aldığını da söylemek yerinde olur. Hem taraftarımıza teşekkür ediyorum hem futbolcularımı her şeye karşın, sonuç ne olursa olsun ortaya koydukları gayretten ötürü kutluyorum.”


“HER ŞEYİMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ”

Denizli, mevki olarak saha yerleşiminde birtakım zorluklar yaşadıklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Ümit ediyorum ki bu ortada bunların telafisi mümkün olabilir. Mecburiyetten bir rotasyon yapıyoruz grup içerisinde durumlarda. Bunu yaptığımız pek doğaldı. Geride bıraktığımız 3 maç prestijiyle 2 puan ortalaması yeni kurulmuş bir ekip, bir alt ligden gelmiş bir kadro için uygun bir data. Natürel ki kaybetmeseydik çok daha memnun olacaktık. Taraftarımız bizim yanımızda bu türlü olduğu surece, biz içeride ve dışarıda tıpkı niyetle oynamaya devam edeceğiz. Ligin renkli, üretken, seyredilebilir bir kadrosu olmak için her şeyi ortaya koyacağız.”Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir