Mustafa Denizli’den ikinci dalya

Harika Lig'de Galatasaray, Kocaelispor, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Kasımpaşa'yı çalıştıran Mustafa Denizli, futbolculuk mesleğine başladığı Altay'ı ...


Harika Lig’de Galatasaray, Kocaelispor, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Kasımpaşa’yı çalıştıran Mustafa Denizli, futbolculuk mesleğine başladığı Altay’ı Harika Lig’e çıkardıktan sonra bu dönem da kadronun başındaki uğraşını sürdürüyor.

Lig geçmişinde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’la şampiyonluk yaşayan Denizli, TFF 1. Lig’in yanı sıra Almanya, Azerbaycan ve İran’da çeşitli takımları çalıştırırken, A Ulusal Futbol Kadrosu’nda da vazife aldı.

ALTAY KAZANIRSA 200. GALİBİYETİNE ULAŞACAK

Mustafa Denizli’nin Muhteşem Lig’de bugüne kadar çalıştırdığı kadrolar 360 müsabakada 199 galibiyet, 79 beraberlik ve 82 hezimet yaşadı. Bu karşılaşmalarda 679 gol atan gruplar, kalelerinde 411 gol gördü.

Altay, yarın konuk olacağı Aytemiz Alanyaspor’u mağlup ettiği takdirde, Mustafa Denizli Muhteşem Lig mesleğindeki 200. galibiyetine ulaşacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir