Nabil Dirar’ın sözleşme fesih şartı: Para

Mukavelesi dönem sonunda sona erecek olan Nabil Dirar, Fenerbahçe idaresini zorlamaya devam ediyor. Fenerbahçe'den aldığı 1.5 milyon euroluk ...


Mukavelesi dönem sonunda sona erecek olan Nabil Dirar, Fenerbahçe idaresini zorlamaya devam ediyor.

Fenerbahçe’den aldığı 1.5 milyon euroluk maaşı şu ana kadar diğer bir kulüpte bulamayan Dirar, sarı-lacivertli idarenin mukavele fesih talebini de geri çevirdi.

“PARAMI VERİN GİDEYİM”

Sarı-lacivertlilerle olan mukavelesini feshetmek için 1.5 milyon euroluk yıllık fiyatının tamamını talep eden Dirar, gelen teklifleri de istediği fiyatı bulamadığı için geri çeviriyor.

Vitor Pereira’nın takımda düşünmediği Dirar ile mukavele feshi konusunda görüşmelerini sürdüren Fenerbahçe idaresi, bu görüşmelerde bir sonuca ulaşamaz ise 35 yaşındaki futbolcuyu takım dışı bırakacak.

2019’DA KONTRATI UZATILDI

35 yaşındaki kanat oyuncusu 2019 yılında gösterdiği performansla alkış aldığı sırada Lider Ali Koç’un talebiyle 3 yıllık yeni kontrata imza atmış ve akabinde grafiği düşüşe geçmişti.

Faslı oyuncunun Fenerbahçe ile dönem sonuna kadar mukavelesi bulunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir