Nainggolan: Parayı seçsem Türkiye’de olurdum

Beşiktaş'ın uzun müddet transfer görüşmeleri yaptığı lakin sonunda ülkesinde Antwerp'e imza atma kararı alan Radja Nainggolan, basın ...


Beşiktaş’ın uzun müddet transfer görüşmeleri yaptığı lakin sonunda ülkesinde Antwerp’e imza atma kararı alan Radja Nainggolan, basın toplantısında kararının nedenini anlattı.

Önceliğinin para olmadığını belirten deneyimli oyuncu, “Parayı seçseydim şu anda Türkiye’de olurdum. Belçika’da hiç oynamadım ve burada da isim yapmak istiyorum. Antwerp beni takımına katmak için sahiden çok uğraştı.” sözlerini kullandı.

“BELÇİKA’DA HOŞ İŞLER ÇIKARMA HEDEFİNDEYİM”

Baskı hissetmeyeceğini söyleyen 33 yaşındaki futbolcu, “Ben gerilim yapan biri değilim, çok kıymetli maçlara çıktım. Antwerp son yıllarda çok gelişti. Kulüp çok istekli ve ben de katkı sağlamak istiyorum, Belçika’da hoş işler çıkarma hedefindeyim” dedi.

3 MİLYON EURO + BONUS TALEP ETMİŞTİ

Nainggolan’un menajeri, Beşiktaş ile yaptığı görüşmelerde 2 yıllığına 3 milyon euro + bonusların olduğu bir fiyat talep etmişti.

2010 yılında Piacenza’dan Cagliari’ye transfer olarak birinci büyük sıçrayışını gerçekleştiren Nainggolan, en son geçen dönem da Cagliari formasını giymiş ve 29 maçta 1 gol kaydetmişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir