Nwakaeme, Karsdorp’u 12 çalımla geçti

Anthony Nwakaeme, Roma karşısında tam manasıyla fırtına üzere esti. Nijeryalı yıldız, karşısında oynayan İtalyan takımının sağ beki Rick Karsdorp ...


Anthony Nwakaeme, Roma karşısında tam manasıyla fırtına üzere esti. Nijeryalı yıldız, karşısında oynayan İtalyan takımının sağ beki Rick Karsdorp’u adeta perişan etti.

Nwakaeme, Hollandalı oyuncuya çalım üstüne çalım attı. Jose Mourinho kenarda adeta çıldırdı. Portekizli çalıştırıcı, sık sık 26 yaşındaki savunmacıya ihtarlarda bulundu.

12 KERE ÇALIM ATTI

90 dakikanın sonunda Trabzon’un deneyimli yıldızı, Karsdorp’u tam 12 kere geçmiş oldu. Nwakaeme, rakibine karşı rekor sayıda çalım atsa da son vuruşlardaki başarısızlığı nedeniyle skor üretemedi.

Deneyimli oyuncu, Roma kalesini tam 6 defa yokladı. Bunların 5’inde çerçeveyi bulmasına karşın kaleci Rui Patricio’yu geçemedi. Buna karşın İtalyan basınına nazaran Nwakaeme, Zaniolo ile birlikte maçın yıldızı olmayı başardı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir