Oyuncu Trevor Moore, 41 yaşında hayatını kaybetti

Deadline’ın haberine nazaran, komedyen, oyuncu ve yapımcının vefatı, eşi ve ailesi ismine menajeri tarafından yapılan açıklama ile doğrulandı ...


Deadline’ın haberine nazaran, komedyen, oyuncu ve yapımcının vefatı, eşi ve ailesi ismine menajeri tarafından yapılan açıklama ile doğrulandı. Açıklamada şu satırlara yer verildi:
“Kocamın, en âlâ arkadaşımın ve oğlumuzun babasının kaybıyla harap olduk. Milyonlar tarafından müellif ve komedyen olarak biliniyordu lakin bizim için o yalnızca tüm dünyamızın merkeziydi. Bu trajik ve ani bir kayıp ve bu yas devrinde mahremiyetimize hürmet göstermenizi rica ediyoruz.”

Moore; Zach Cregger, Sam Brown, Timmy Williams ve Darren Trumeter ile birlikte The Whitest Kids U Know’u kurdu ve yönetti. New York merkezli küme, 2006’da bir HBO ABD Güldürü Sanatları Şenliği mükafatını kazanmasının akabinde ilgi gördü.

Zach Cregger ve Sam Brown ise ortak bir açıklama yaparak ıstıraplarını söz ettiler: “Bu sabah erken saatlerde, WKUK’un ardındaki itici gücü kaybettiğimizi öğrendik. O bizim en âlâ arkadaşımızdı ve hepimiz ismine Trevor’ın kaybının hayal edilemez olduğunu söylüyoruz. Yüreğimiz yandı, eşinin ve oğlunun yaşadığı kaybın yanında hüznümüz sönük kaldı.”

Moore ayrıyeten “Walk the Prank”i yazıp yönetti ve “The Trevor Moore Show”un yaratıcısı ve sunucusuydu.

Moore, 16 yaşındayken Virginia’daki gazeteler için haftalık karikatürler hazırlamaya başladı ve akabinde mahallî bir TV kanalı için haftalık bir güldürü programı üretmeye başladı. 1999’da Moore, “Saturday Night Live” Baş İmalcisi Lorne Michaels’ın yanında staj yaptı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir