Pandemide darboğaza giren tiyatrocu, miras kalan mezarlıklarını satışa çıkardı

Pandemi nedeniyle tiyatroların kapanmasından dolayı iki yıldır sahne alamayan sanatçı Orhan Çağlar, babasından kendisine ve kardeşlerine kalan ...


Pandemi nedeniyle tiyatroların kapanmasından dolayı iki yıldır sahne alamayan sanatçı Orhan Çağlar, babasından kendisine ve kardeşlerine kalan mezarı satışa çıkardı, Rize’nin çeşitli yerlerine afişler astı.

Çağlar, “Tuza Sanat Tiyatrosu’nu kurduğumuzda işler hoş gidiyordu lakin pandemi işlerimizi bitirdi adeta. Tüm tiyatro sanatkarları için geçerli bu. İki yıl çalışamayınca darboğaza girdik. Bu türlü büyük bir mezarlık yerimiz var. Satılığa çıkardık burayı. Hayli bir istek var, hoş bir mezarlık zira. Caminin çabucak altında. Bakalım sonu ne olur” dedi.

Mezarlık yeri için arayanlardan pazarlık yapanların olduğunu kelamlarına ekleyen Çağlar, “Büyük bir mezarlık yeri burası.  Annemin mezarı da burada. Büyük bir yer olunca, maddi de çıkmaza girince dedik bu türlü bir şey yapalım. Kardeşler de onay verdi, artık buradayız. Şimdiye kadar 2 parsel verdik. Aslında 1-2 parsel daha verdik mi kâfi olacak. Her şeyde bir pazarlık kelam konusu olduğu üzere burada da fiyat aralığına itiraz eden oluyor. Bizim bir mezarlığımız 6 bin 500, 7 bin lira civarına geliyor” diye konuştu. (İHA)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir