PCR testi otobüs ve uçak yolculuklarında zorunlu mu oldu? Şehirler arası seyahatlerde PCR testi kararı

Corona virüs salgını ile çaba sürerken gerçekleştirilen Kabine Toplantısı ile yeni kararlar alındı. Virüsün yayılmasını engellemek maksadıyla ...


Corona virüs salgını ile çaba sürerken gerçekleştirilen Kabine Toplantısı ile yeni kararlar alındı. Virüsün yayılmasını engellemek maksadıyla birçok yere girişte artık PCR testi sonucu gerekecek.

OTOBÜS VE UÇAKLARA AŞI VE PCR TESTİ ZARURÎ MU?

Aşı yaptırmayanlarla ilgili de yeni bir uygulamaya gidileceğini duyuran Erdoğan, “Uçak ve şehirlerarası otobüs seyahati, konser, tiyatro ve sinema üzere insanların toplu olarak bulunduğu faaliyetler için zarurî PCR testi uygulamalarını devreye alacağız” sözlerini kullandı.

KISITLAMALAR TEKRAR GELİR Mİ?

Dünyada kimi ülkelerin aşı olmayanlara yönelik çok önemli kısıtlamalar getirdiğini görüyoruz. Ülkemizde bu türlü bir zorlamaya muhtaçlık duyulmadan vatandaşlarımızın kendi istekleriyle aşılarını olacaklarına inanıyorum. Türkiye salgınla uğraşta olduğu üzere aşı konusunda da dünyada birinci sıralarda yer almayı sürdürme muvaffakiyetini gösterecektir” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir