Pereira’nın Caner Erkin’i istememe sebebi

Fenerbahçe 'de yeni öncesi evvel takım yapılanması devam ederken sürpriz bir gelişme yaşandı. Vitor Pereira; Kemal Ademi, Sadık Çiftpınar, Mame ...


Fenerbahçe ‘de yeni öncesi evvel takım yapılanması devam ederken sürpriz bir gelişme yaşandı. Vitor Pereira; Kemal Ademi, Sadık Çiftpınar, Mame Thiam ve Oğuz Kağan Güçtekin’in akabinde Sinan Gümüş ve Caner Erkin’i de takım dışı bıraktı.

Bilhassa Caner Erkin’in gözden çıkarılması Fenerbahçeli taraftarlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Olayın iç yüzüne Fanatik ulaştı. Portekizli teknik adam Vitor Pereira’nın geldiği birinci hafta Caner Erkin’i takımda düşünmediği ve bu sebebini idareye açıkladığı öğrenildi.

“CANER SİSTEMİME UYMUYOR”

32 yaşındaki sol bekin sistemine uymadığını vurgulayan Pereira’nın idareye, “Caner planlarımda yok. Bu kararım ferdî değil. Caner sistemime uymuyor.” dediği öğrenildi. Pereira’nın bu yüzden Caner’e hazırlık maçlarında az mühlet verdiği ortaya çıktı.

SÜRATLİ KANAT BEKİ İSTİYOR

Fanatik’in haberine nazaran; 3-4-2-1 olarak belirlediği sistemine çok inanan Pereria, o bölgeye süratli bir kanat beki istiyor. Novak’la bir arada yapılacak yeni transferle o bölgede elinin rahat olacağını düşünen Portekizli hocanın bu nedenle Caner’i birinci günden beri ekipte düşünmediği gelen haberler ortasında.

BUZLARI ERİTTİKLERİNİ SÖYLEMİŞLERDİ

Vitor Pereira’nın Fenerbahçe’deki birinci periyodu olan 2015-16 döneminde, Galatasaray derbisi öncesi Caner Erkin ile Portekizli teknik adam ortasında tartışma yaşanmıştı. Takımda olmadığını öğrenince hocasına sert reaksiyon gösteren Caner, o devirde de takım dışı bırakılmış, dönem sonunda ise kadrodan ayrılmıştı.

Evvelki devir tartışma yaşayan ikili, Pereira’nın ikinci periyodunun birinci gününde bir ortaya gelmiş ve deneyimli teknik adamın, Caner ile ortasındaki buzları erittiği görülmüştü.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir