Polonya’da otobüs şoförü, kavga eden gençleri ezdi

Polonya’nın güneyindeki Katowice kentinde Cumartesi sabahı yaşanan olayda, kent merkezinde bulunan bir gece kulübünde eğlendikten sonra sabah ...


Polonya’nın güneyindeki Katowice kentinde Cumartesi sabahı yaşanan olayda, kent merkezinde bulunan bir gece kulübünde eğlendikten sonra sabah saatlerinde konutlarına gitmek üzere kulüpten ayrılan bir küme genç, bilinmeyen bir nedenle kendi ortalarında hengame etmeye başladı.

ARBEDE BİTMEYİNCE OTOBÜSÜ ÜZERLERİNE SÜRDÜ

Kentin merkez noktalarından olan Adam Mickiewicz Caddesi üzerinde meydana gelen olayda gençler yolda arbede etti. Gençler yaya geçidi üzerinde arbede ederken tarifeli seferini yapmakta olan belediye otobüsü gençlerin bulunduğu yere yanaştı. Bir mühlet korna çalarak yolun açılmasını bekleyen otobüs sürücüsü, arbede eden kümenin yolu boşaltmayıp arbedeye devam etmesi üzerine otobüsü süratlice gençlerin üzerine sürdü.

GENÇLERDEN BİRİ ARACIN ALTINDA KALDI

İnsanı dehşete düşüren manzaralara nazaran hengameyi ayırmaya çalıştığı görülen fakat otobüse gerisi dönük olduğundan kaçma fırsatı bile bulamayan 19 yaşındaki bir genç bayan otobüsün altında kaldı.

2 ÇOCUK ANNESİ GENÇ BAYAN, HAYATINI KAYBETTİ

Kümenin geri kalanı kendilerini sağa sola atarken, 2 kişi ise can havliyle otobüsün önünde bir müddet son hız koştuktan kendilerini son anda yan tarafa atmayı başardı. İsmi açıklanmayan şanssız genç bayan, otobüsün altında metrelerce sürüklendikten sonra olay yerinde hayatını kaybetti. Genç annenin 2 küçük çocuğu olduğu öğrenildi.

SÜRÜCÜ YAKALANDI

Olay yerinden süratle uzaklaşan otobüs sürücüsü ise birkaç yüz metre sonra yakalanarak gözaltına alındı.

“BANA SALDIRMALARINDAN KORKTUM”

İsmi açıklanmayan 31 yaşındaki sürücü kimseyi ezdiğinin farkında olmadığını, aracın gerisinden çığlıklar atarak koşanların ise kendisine saldırmak isteyen öfkeli kalabalık olduğunu sandığını belirtti.

Yapılan muayenesinde alkolsüz olduğu belirlenen sürücüye, rastgele bir uyuşturucu unsurun tesiri altında olup olmadığının belirlenmesi için test yapıldı. Test sonucunun birkaç gün içinde çıkacağı bildirilirken, otobüs sürücüsü ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir