PSG, Kylian Mbappe için 220 milyon euro istiyor

PSG'den ayrılmak istediği bilinen Kylian Mbappe için belirlenen bonservis bedeli aşikâr oldu. Kontratının bitmesine 1 dönem kalan Kylian Mbappe ...


PSG’den ayrılmak istediği bilinen Kylian Mbappe için belirlenen bonservis bedeli aşikâr oldu.

Kontratının bitmesine 1 dönem kalan Kylian Mbappe için Real Madrid’den aldığı 160 milyon euroluk teklifi reddeden PSG’nin belirlediği bonservis bedelinin 220 milyon euro olduğu tabir ediliyor.

Le Parisien’in haberine nazaran Mbappe’nin dönem sonunda hür oyuncu olarak ekipten ayrılmasını dahi göze alan PSG’nin Mbappe için 220 milyon euroluk bonservis belirlediği kaydedildi.


REAL MADRID LİDERİ PEREZ: GÖRÜŞMELER TIKANDI

PSG’nin 2017’de Barcelona’dan transfer ettiği Neymar için ödediği 222 milyon euroya yakın bir bedel belirlediği Mbappe için Real Madrid kulübüyle kıran kırana pazarlıkların sürdüğü geçtiğimiz gün dünya basınına yansımıştı.

Real Madrid lideri Florentino Perez, PSG’ye Mbappe için tekliflerini ilettiklerini belirttiği açıklamasında, “Paris Saint Germain, Kylian Mbappe için teklifimize aslında karşılık verdi ve verdikleri yanıt kabaydı.” diyerek görüşmelerin tıkandığı noktayı kamuoyuyla paylaşmıştı.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir