Rennes Serdar Aziz’i istiyor

Ozan Tufan’ı Watford’a kiralayan Fenerbahçe’de bir futbolcu daha yuvadan uçabilir. Kayserispor’un 19 yaşındaki kalecisi Doğan Alemdar’ı ...


Ozan Tufan’ı Watford’a kiralayan Fenerbahçe’de bir futbolcu daha yuvadan uçabilir. Kayserispor’un 19 yaşındaki kalecisi Doğan Alemdar’ı renklerine bağlayan Rennes, artık de Serdar için teşebbüslere başladı.

30 yaşındaki stoper, rekabette Szalai, Tisserand ve Novak’ın ardında kalmıştı. Son olarak Min-jae Kim de transfer edilince Serdar’ın birinci 11 talihi güzelce azaldı.

FENERBAHÇE GÖNDERMEYE SICAK BAKIYOR

FFP nedeniyle zahmet yaşayan Fenerbahçe, bu nedenle Serdar’ı göndermeye sıcak bakıyor. Yıldız futbolcunun da mesleğinin sonuna yaklaşırken Avrupa tercübesi yaşamak istediği öne sürüldü.

Fanatik’in haberine nazaran; Rennes’ın kısa müddette sarı-lacivertlilere resmi teklif yaparak teşebbüslere başlaması bekleniyor. Serdar, 2019’un ocak ayında Galatasaray ’dan transfer olmuştu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir