Şahan Gökbakar’dan MHP’li Yönter’e yanıt: ‘Ben Recep İvedik değilim’

Ülkemizde meydana gelen yangınlarla ilgili savcılığın da soruşturma başlattığı ‘Help Turkey' paylaşımlarıyla yardım isteyen ünlülerin maksat ...


Ülkemizde meydana gelen yangınlarla ilgili savcılığın da soruşturma başlattığı ‘Help Turkey’ paylaşımlarıyla yardım isteyen ünlülerin maksat gösterilmesinin akabinde Şahan Gökbakar da toplumsal medya üzerinden yaptığı canlı yayında bu durumdan bahsederek, reaksiyon göstermişti.

Gökbakar’ın görüntüsü üzerine, MHP Genel Lider Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, “Seviyen motamot Recep İvedik… Ligin Ceren ile Celal’deki rolünle birleşik! Sen kendine yardım iste Şahan, boş başın almadığı işlere karışma, zira düşmüşsün düşeceğin kadar… Lakin Türk devleti güçlüdür bunu da traji komik aklından çıkarma… Güldürmeden evvel utanmayı dene!” formunda paylaşım yaptı.

Şahan Gökbakar ise İzzet Ulvi Yönter’in kendisine yönelik kelamlarının akabinde toplumsal medya hesabından karşılık verdi.

‘BEN KENDİME YAKIŞTIRMAM’

Toplumsal medya hesabından paylaştığı görüntüde Gökbakar şunları söyledi:

* Bir partinin genel lider yardımcısı sıfatını taşıyan bir insan olarak siz bana bu hakaretleri ettiğinizde ben size olağan sıradan bir insan olarak, sokakta biri bana bu hakaretleri etse ona vereceğim karşılığı artık size versem uygun kaçar mı? Bu gerçek olur mu? Bana yakışır mı?

* Ben Şahan Gökbakar olarak bırakın ünlü olmayı, bir insan olarak ben sizin bana yaptığınız bu hakaretlerin karşılığını size birebir dozdan versem bana yakışır mı? Bir kez ben kendime yakıştırmam bir milletvekiliyle bu türlü konuştuğum için. Bir milletin vekiline hakaret ederek konuşmayı kendime yakıştırmam.

Siz pekala nasıl yakıştırıyorsunuz kendinize bu milletin sevdiği, beğendiği, sinemalarını milyonlarca insanın izlediği bir oyuncuya… Bırakın oyuncu olmasını, bütün söylediğim her şeyi geri alıyorum… Bir beşere, bu vatanın ferdi bir beşere bu formda hakaret etmeyi siz kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz ben çözemiyorum” dedi.

Gökbakar, “Bu hakaretleri yiyip tutayım mı? Yutayım mı ben bunları, yutkunayım mı? O denli mi yapayım? Ben 2 çocuk babası 40 yaşında adamım. Haydi geçtim ünlülüğümü. Benim çoluğum çocuğum, eşim var ya. Hayırdır ya boş başın içi bilmem ne… Düşmüşsün düşeceğin kadar. Hayırdır… Utan mutan… Neye utanacağım? Ben burada sesimi bıraktım, ortamın içinde insanlara yardım edeyim diye sağa sola koşuşturdum. Bundan mı utanacağım ben? Bundan mı utanacağım İzzet Ulvi beyefendi amcacığım? Hakikaten kalbimi kırdınız. Sizin üzere bir konuma gelmiş, bir mevki sahibi olmuş bir milletvekiline bu biçim bir konuşmayı yakıştıramadım”  tabirini kullandı.

‘RECEP İVEDİK HAYALİ BİR KARAKTER’

Gökbakar, “Bir defa ben Recep İvedik değilim. Benim adım Şahan Gökbakar. Recep İvedik karakteri benim kaleme aldığım hayali bir karakter, yaşamıyor, gerçek hayatta yok. Benzerleri vardır fakat o yok. O hayali bir sinema karakteri benim adım Şahan Gökbakar. Ben yaşıyorum İzzet Beyefendi amcacığım. Bu nedir ya? Hayırdır inşallah. Anam babam benimle bu türlü konuşmuyor İzzet beyefendi amcacığım. Nedir bu üslup ya? Boş başın içinde bilmem ne… Düşmüşsün düşeceğin kadar. Seviyen Recep İvedik… Kimin düzeyi Recep İvedik sanki? Sorarım size, kimin düzeyi Recep İvedik’miş? Tweet ortada. Benim yaptığım şeyler de ortada, yaptığım yayınlar da ortada. Alalım bütün yayının konuşmasının dökümünü yan yana koyalım sizin tweetle. Bakalım hangisi Recep İvedik. Düzeyden bahsedilen tweet bu türlü olur mu? Tweet baştan kendini imha ediyor zaten” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir