Sassuolo, Kaan Ayhan’ı satmak istemiyor

İtalya’nın EURO 2020’de şampiyonluğa ulaşması Beşiktaş’ın Kaan Ayhan transferine zorluk çıkardı. Gök Maviler’in turnuvadaki takımında bulunan ...


İtalya’nın EURO 2020’de şampiyonluğa ulaşması Beşiktaş’ın Kaan Ayhan transferine zorluk çıkardı.

Gök Maviler’in turnuvadaki takımında bulunan, şampiyonlukta önemli hisse sahibi olan Sassuololu futbolcuların kıymet kazanması ve transferde önlerinin açılması, İtalyan takımını Kaan Ayhan konusunda tok satıcı haline getirdi.

BİRÇOK OYUNCU SATTILAR

Locatelli’yi 37.5 milyon euroya Juventus’a veren Sassuolo’da; Chelsea, Leicester City, Milan üzere daha birçok kadronun takımına dahil etmeye çalıştığı Berardi’nin de önümüzdeki günlerde önemli sayılara kulüpten ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sassuolo bu isimlere ilaveten Marlon’u 12 milyon euro bonservisle Shakhtar Donetsk’e ve Magnani’ye de 4 milyon euroya Verona’ya verdi.

Sasusolo’nun artık gelir elde etmek ismine oyuncu satmasına gerek kalmadı, lakin Marlon ve Magnani’nin Kaan Ayhan ile birebir durumun oyuncuları olması da ulusal futbolcuyu grupta tutmak için yeni bir münasebet oluşturdu.

TEKNİK TAKIM TAKIMDA TUTMAK İSTİYOR

Milliyet’in haberine nazaran; Sassuolo teknik heyeti de Kaan’ın takımda tutulması tarafında görüş bildirince, İtalyan grubu çok cazip bir teklif gelmemesi halinde ulusal oyuncuyu elden çıkarmamaya karar verdi.

Beşiktaş’ın teklifi bu yüzden yetersiz bulununca transfer şimdi sonuçlanmadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir