Sergen Yalçın: Madem oynattırmayacaksın neden aldırıyorsun

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Gaziantep FK ile 0-0 berabere kaldıkları maçın akabinde konuştu. N'Sakala'nın düzgün olduğunu ...


Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Gaziantep FK ile 0-0 berabere kaldıkları maçın akabinde konuştu.

N’Sakala’nın düzgün olduğunu kaydeden teknik adam, “N’Sakala yeterli, bir sorunu yok. O an korktuk sahiden. Üzücü bir olay, topluluğumuza geçmiş olsun. İnşallah bu türlü olaylar yaşanmaz.” dedi.

Hazır olmadıklarını vurgulayan antrenör, “Yeni yeni hazırlanıyoruz. Oyuncularımız ekibe yeni alışıyor. Şimdi dönemin çok başı, umarız bundan sonrası düzgün olur.” tabirlerini kullandı.


YABANCI KURALI İSYANI

Transferle ilgili son durum sorulan Sergen Yalçın, Çalışıyorlar transfer için. İddiam 2 oyuncu daha alma planımız var. Bilmiyorum alabilir miyiz… Ekonomik durumlar, oyuncuların durumları nedir bilmiyorum. Transfer etmek zorundayız. 1 Türk oyuncuya gereksinimimiz var. Batshuayi’yi sokarken bir Türk daha sokmak zorunda kaldık. Türk yabancı kuralından dolayı bu türlü değişiklikler olacak. Anlamsız bir kural. Dünyanın öbür yerinde bu türlü kural var mı! Yabancı al 14 tane diyorlar, 6’sı tribünde. 200-250 milyon euro para gidiyor. Bir sürü para gidiyor. 10 tane de, 11 tane de. Oynat. Madem oynattırmıyorsun niçin aldırıyorsun?” diye konuştu.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir