Sergen Yalçın’dan oyunculara: Milli araya rahat girelim

Muhteşem Lig’de yeni döneme 3-0’lık Çaykur Rizespor galibiyeti ile başlayan Beşiktaş’ta Teknik Yönetici Sergen Yalçın bugün oynanacak olan ...


Muhteşem Lig’de yeni döneme 3-0’lık Çaykur Rizespor galibiyeti ile başlayan Beşiktaş’ta Teknik Yönetici Sergen Yalçın bugün oynanacak olan Gaziantep maçı öncesi futbolcuları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Ligin birinci haftalarının ehemmiyetine vurgu yapan ve kazanarak devam etmeleri gerektiğinin altını çizen deneyimli çalıştırıcı, “Lige galibiyetle başladık ve seriyi devam ettirmek zorundayız. İki maçımızı da kazanarak ulusal ortaya başımız rahat girmeliyiz” kelamlarına yer verdi.

“GEÇEN YILKİ HAVA HİÇ KAYBOLMADI”

Sergen Yalçın ayrıyeten, “Takıma baktığımda geçen yılki havanın hiç kaybolmadığını kazanma isteğinin hiç gitmediğini görüyorum. Bu da bizim için gelecek ismine umut verici” dedi.

Çaykur Rizespor maçındaki futbolu da tam not veren Sergen Yalçın, “Saha içi yardımlaşma çok uygun düzeydeydi. Bugünkü maçta da tekrar birebir yardımlaşmayı bekliyorum.

Birbirinize yardım ederek oynadığınızda karşınızdaki rakibin yapacak bir şeyi kalmıyor. Bugünkü maç da çok güç, eksikleri olsa da kıymetli bir rakibe karşı oynayacağız. Bu neden alanda çok dikkatli olmalıyız” tabirlerini kullandı.

TAKIMDA KIYMETLİ DEĞİŞİKLİKLERE GİTMESİ BEKLENMİYOR

Her maça büyük bir ciddiyetle çıkılması halinde işlerin daha da kolay olacağını da kelamlarına ekleyen siyah-beyazlı kadronun teknik işvereninin takım kurgusunda ise değerli değişikliklere gitmesi beklenmiyor.

Milliyet’in haberine nazaran; geçtiğimiz hafta kazanan takımın büyük bir kısmını bugünkü maçta alana sürmeyi planlayan siyah-beyazlı teknik adam, böylelikle geçen yılki oyun hafızasını ligin ikinci haftasında da alana yansıtmaya çalışacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir