Sinan Gümüş’ün talipleri artıyor

Teknik yönetici Vitor Pereira idaresinde hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de sıcak gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Vitor Pereira'nın ...


Teknik yönetici Vitor Pereira idaresinde hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe’de sıcak gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor.

Vitor Pereira’nın kararıyla takım dışı kalan son isimlerden biri Sinan Gümüş’tü. Deneyimli futbolcu Caner Erkin’le birlikte takım dışı bırakılmıştı. Gurbetçi oyuncu için İzmir’in iki takımı Göztepe ve Altay harekete geçti.

DENİZLİ VE GÖZTEPE HAREKETE GEÇTİ

Altay’ın teknik işvereni Mustafa Denizli’nin 27 yaşındaki futbolcuyu grupta görmeyi çok istediği öğrenildi. Göztepe Lideri Mehmet Sepil’in ise bu transfer için harekete geçtiği kaydedildi. Her iki kulübün de Sinan Gümüş transferi için istekli olduğu belirtildi.


ANTALYA VE MALATYA DA TALİP

Sinan Gümüş için iki İzmir grubunun yanı sıra eski ekibi Antalyaspor ile Yeni Malatyaspor’un da devrede olduğu belirtildi. Deneyimli futbolcunun ise hangi ekibi tercih edeceği belirtilmedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir