Tinder’a kimlik doğrulama özelliği geldi

Android ve iOS işletim sistemlerinde en çok kullanılan arkadaşlık uygulamalarından biri olan Tinder, şimdilerde yeni bir güvenlik tedbirini ...


Android ve iOS işletim sistemlerinde en çok kullanılan arkadaşlık uygulamalarından biri olan Tinder, şimdilerde yeni bir güvenlik tedbirini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Tinder, kullanıcıların hesaplarını doğrulayabileceği bir “kimlik doğrulama” özelliğinin kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Bu bilhassa birlikte kullanıcılar; devlet tarafından verilen kimlik kartı, pasaport ve ehliyet üzere dokümanlarla kimliklerini doğrulayabilecek.

BİRİNCİ BAŞTA İSTEKLİ KULLANICILARA SUNULACAK

Tinder, kimlik doğrulama özelliğini Japonya’da 2019’dan beri kullanıyordu. Yapılan yeni açıklamalara nazaran de artık bu özellik dünya çapında kullanılmaya başlanacak. Özelliğin “gönüllü” olarak kullanıma başlanacağı da gelen bilgiler ortasında.

Tinder’dan Rory Kozoll, “Bu özelliğin, uygulamanın kullanımı açısından oluşturabileceği yararları görmeyi umuyoruz. Tinder’da mümkün olduğunca çok kişinin doğrulandığı günü de sabırsızlıkla bekliyoruz.” tabirlerini kullandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir