Tokyo’da masa tenisçileri Abdullah Öztürk ve Nesim Turan son 16’da

Tokyo'da Büyükşehir Spor Salonu'nda gerçekleşen masa tenisi karşılaşmalarında Abdullah, A Kümesi'nde Polonyalı Rafal Lis, Nesim Turan ise D ...


Tokyo’da Büyükşehir Spor Salonu’nda gerçekleşen masa tenisi karşılaşmalarında Abdullah, A Kümesi’nde Polonyalı Rafal Lis, Nesim Turan ise D Kümesi’nde Çinli Yan Zhang’la karşılaştı.

RİO ŞAMPİYONU ABDULLAH, KÜMESİNDE 2’DE 2 YAPTI

2016 Rio’da altın madalya alan, tıpkı vakitte dünya ve Avrupa şampiyonu unvanı bulunan Abdullah Öztürk, Polonyalı rakibini 11-6, 11-3 ve 11-7’lik setlerle rahat bir oyunla 3-0 yendi. Kümede 2’de 2 yapan Abdullah, başkan olarak son 16 çeşidine çıkmayı başardı.

NESİM TURAN, OLİMPİYAT VE DÜNYA ŞAMPİYONUNU YENDİ

Nesim Turan ise olimpiyat ve dünya şampiyonluğu bulunan 54 yaşındaki Çinli rakibi Zhang karşısında kuvvetli bir maç oynayarak galibiyete uzandı. Nesim, rakibini 9-11, 11-5, 8-11, 11-4 ve 11-9’luk setlerle 3-2 yenerek kümesindeki ikinci maçını da kazandı ve ismini önder olarak son 16’ya yazdırdı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir