Trabzonspor ön libero için Siopis’i istiyor

Takımını kesinlikle bir ön liberoyla güçlendirmek isteyen Trabzonspor rotayı yurt içine çevirdi. Bordo-mavililer, teknik yönetici Abdullah Avcı ...


Takımını kesinlikle bir ön liberoyla güçlendirmek isteyen Trabzonspor rotayı yurt içine çevirdi. Bordo-mavililer, teknik yönetici Abdullah Avcı’nın çok beğendiği Manolis Siopis için devreye girdi.

Alanyaspor ’la 1 sene kontratı kalan 27 yaşındaki oyuncu için geçtiğimiz günlerde birinci sıcak temas kuruldu. Abdullah hocanın, meslektaşı Çağdaş Atan’ı aradığı ve Alanyaspor teknik yöneticisinden Siopis’le ilgili bilgi aldığı öğrenildi.

TRABZONSPOR’UN ELİ GÜÇLÜ

Trabzonspor İdaresi, yıldız ön libero için teşebbüslere başlarken, kısa vakit içinde resmi teklifin yapılması bekleniyor. Akdeniz grubunun pazarlıkları 1.5 milyon eurodan açacağı öğrenilirken, Yunan futbolcunun 1 yıllık kontratının kalması Karadeniz takımının masada elini güçlendirecek.

“TRANSFERE ONAY VERİRİZ”

Fanatik’in haberine nazaran; Alanyaspor cephesi de Trabzonspor’un Siopis’e ilgisini doğrularken, yapılan açıklamada “Biz maksadı olan her oyucunun önünü açarız. Geçmişte de bu türlü yaptık. Trabzonspor ülkedeki 4 büyük kulüpten biri. Siopis de amaçları yüksek olan bir oyuncu. Mali mevzularda orta yol bulunursa elbette transfere onay veririz” denildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir