Trabzonspor’da Siopis’e yer aranıyor

Avrupa kulvarında Roma mağlubiyetinin akabinde dünü müsaade yaparak geçiren Trabzonspor, tek idman yaparak Sivasspor karşısına çıkacak. Rakibi ...


Avrupa kulvarında Roma mağlubiyetinin akabinde dünü müsaade yaparak geçiren Trabzonspor, tek idman yaparak Sivasspor karşısına çıkacak.

Rakibi de Avrupa’da uğraş eden bordo-mavililer için bu durum dezavantaj oluşturmayacak.


YER ARANIYOR

İki kulvarda birden ağır mesai içerisinde bulunan bordo-mavililerde yeni transfer Manolis Siopis’e kadroda yer aranacak. Bilhassa lig çabasında üç yerli futbolcu zaruriliği, ön liberoda Berat ve Abdulkadir Parmak üzere iki Türk oyuncunun bulunması Siopis’in yarışta dezavantajlı olmasına yol açarken, UEFA Konferans Ligi’nde kümeye kalma gayretinde oynayabileceği lisana getirildi.

Orta alanda fazla külfet yaşamayan teknik yönetici Abdullah Avcı tekrar de alternatif takımın avantajlarını kullanmaya çalışacak. Güçlü maratonda her oyuncuya muhtaçlığı olacak olan Avcı’nın oyuncularını dönüşümlü olarak kullanacağı söz edildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir