Trabzonspor’un forma satışlarına tarihli ve plakalı destek

Trabzonspor’un TS Club’lardan Sorumlu Yöneticisi Yalçın Orhan’ın 661 forma ile başlattığı, 2021-2022 dönemi formaları için toplumsal medyada ...


Trabzonspor’un TS Club’lardan Sorumlu Yöneticisi Yalçın Orhan’ın 661 forma ile başlattığı, 2021-2022 dönemi formaları için toplumsal medyada ‘#FormaChallenge’ ismiyle bir kampanya başlatıldı.

Eski ve yeni yöneticilerin de kampanyaya katılarak forma satışlarına kıymetli dayanak verdi. Trabzonspor Lider Yardımcısı Ertuğrul Doğan 6 bin 661 forma, İdare Şurası Üyesi Sertaç İtimat bin 61 forma, eski yönetici Nevzat Aydın bin 461 forma, İş adamı Birhan Yazıcı bin 61 forma, iş adamı Mesut Yeşilyurt bin 461 forma alarak Trabzon’un plakası ile biten sayılarla kampanyaya takviye olurken, eski yöneticilerden Nevzat Kaya ise Malazgirt zaferinin tarihi olan bin 71 forma ile kampanyaya dayanak verdi”

Kaya, bedelli dostum diye hitap ettiği Trabzonspor Kulüp Lider Yardımcısı Ertuğrul Doğan’ın FormaChallenge davetini havada bırakamayacaklarını belirterek, “Ben her şeyden evvel gerçek Trabzonsporluyum, lafta değil özde. Her ne kadar Trabzonsporlu olsam, Trabzonluların damadı olsam yeniden de Muş Malazgirt’liyim. Bin 71 forma armağan edelim istedim zira Bin 71 yılında Anadolu kapıları Türklere açıldı. Şükürler olsun bu memlekette yaşıyoruz. İnşallah bu dönem şampiyon olacağız. Uygun bir takımımızı ve güzel bir hocamız var. Buna canı gönülden inanıyorum” sözlerini kullandı.

KAMPANYA DAYANAK ARTIYOR

Son iki dönemdir yapılan kampanyalarla ve tanıtımlarla kıymetli forma satışları gerçekleştiren Trabzonspor, bu se zonda forma satışlarında kıymetli bir gelir elde etmeyi planlıyor. Yapılan ‘FormaChallenge’ kampanyasına ise dayanağın giderek artığı belirtildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir