Türkiye Ukrayna maçında korkutan an! Başhakem Ksenija Jurkovic devam edemedi…

A Ulusal Bayanlar Voleybol Grubumuzun Avrupa Şampiyonası’nda kümelerde oynadığı Ukrayna maçında endişe dolu anlar yaşandı. Filenin Sultanları ...


A Ulusal Bayanlar Voleybol Grubumuzun Avrupa Şampiyonası’nda kümelerde oynadığı Ukrayna maçında endişe dolu anlar yaşandı. Filenin Sultanları, Avrupa Şampiyonası ikinci maçında Ukrayna’yı 3-0 mağlup etti.

DEHŞET DOLU BAKIŞLARLA İZLEDİLER

İkinci seti devam eden müsabakada başhakem Ksenjia Jurkovic’in kötüleşmesi yürekleri ağza getirdi. Oyun bir anda durdu ve hekimler hakemin yanına koştu. Jurkovic’e müdahale yapıldı. Bu sırada hem Ukrayna grubu hem de ulusal voleybolcularımız yaşananları telaşlı gözlerle izledi. Maça bir mühlet orta verildi fakat Başhakem Ksenjia Jurkovic maça devam edemedi ve alkışlarla kenara geldi.

Ulusal grubumuzun sıhhat grubu de hakemin yanında yer aldı. Hırvat hakemin yerini yardımcı hakem Sabine Witte aldı ve maça kaldığı yerden devam edildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir