Wilshere: Hiçbir takım beni almıyor

Bonservisi elinde olan 29 yaşındaki İngiliz futbolcu Jack Wilshere, hiçbir kulübün kendisini istemediğini söyledi. Son olaran geçen dönem ...


Bonservisi elinde olan 29 yaşındaki İngiliz futbolcu Jack Wilshere, hiçbir kulübün kendisini istemediğini söyledi.

Son olaran geçen dönem Bournemoth forması giyen Wilshere Temmuz ayında mukavelesini tamamlamış ve boşa düşmüştü.

Arsenal altyapılı oyuncu hiçbir kulübün kendisini almak istemediğini belirterek, “Sokakta beşerler bana neden bir kulüpte oynamadığımı soruyor, onlara beni kimsenin istemediğini söylüyorum. 9 yaşındaki oğluma kimsenin beni istemediğini anlatamıyorum. Daima sakatlanacağımı düşünmeyen bir kulüp arıyorum” diye konuştu.


ARSENAL’DEN AYRILDIĞI İÇİN PİŞMAN

Oğlunun kendisine, “MLS hakkında ne düşünüyorsun, La Liga’da neden oynamıyorsun” diye sorular sorduğunu belirten Wilshere, “Artık her şeyin farkındalar ve onlara açıklama yapmak da çok sıkıntı oluyor.” açıklamasını yaptı.

Arsenal’den ayrıldığı için pişman olduğunu belirten Wilshere, “Arsenal’den ayrılmamalıydım. Arsene Wenger’in bana bir futbolcu olarak nasıl bedel verdiğini biliyordum. Tahminen de ayrılık kararı almamalıydım” kelamlarını kullandı.

FENERBAHÇE’Yİ REDDETMİŞTİ

Bilindiği üzere Jack Wilshere 3 dönem evvel Fenerbahçe tarafından istenmiş lakin oyuncu cephesi uzun ısrarlara karşın West Ham ile kontrat imzalamıştı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir