Yangın söndürme ekipmanlarında fahiş fiyata inceleme

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, yangın söndürme ekipmanlarında fahiş fiyat artışları yapıldığına ait argümanların bakanlık tarafından incelemeye ...


Ticaret Bakanı Mehmet Muş, yangın söndürme ekipmanlarında fahiş fiyat artışları yapıldığına ait argümanların bakanlık tarafından incelemeye alındığını açıkladı.

Muş, twitter paylaşımında, “Yangın söndürme ekipmanlarında (Yangın söndürme topu, yangın tüpü, yangın söndürme kıyafetleri üzere..) fahiş fiyat artışları yapıldığına ait argümanlar Bakanlığımızca incelemeye alınmıştır” dedi ve ekledi:

“Ülkemizin yangınlarla çaba ettiği bu devirde, çalışmaları sekteye uğratacak olan her türlü suistimal cezasız kalmayacaktır ve fırsatçılar cezalandırılacaktır. Bu çerçevede Bakanlığımız Ticaret Vilayet Müdürlükleri tarafından gerekli kontrollere başlanmıştır.”

39 VİLAYETTE 174 ORMAN YANGINI

Türkiye’de güney bölgeler başta olmak üzere son 8 günde 39 vilayette 174 orman yangını çıktı. Yangınların 160’ı denetim altına alındı.

Devam eden 14 yangının 7’si Muğla’da. Milas’ta Kemerköy santraline yakın devam eden yangın da bu sabah uçak ve helikopterlerle yapılan müdahale ile denetim altına alındı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir