Yılmaz Erdoğan, yangın mağdurları için seferber oldu

Muğla'da geçen hafta başlayan ve hâlâ birtakım bölgelerinde devam eden orman yangınları nedeniyle mağdur olan vatandaşlara takviye yağıyor ...


Muğla’da geçen hafta başlayan ve hâlâ birtakım bölgelerinde devam eden orman yangınları nedeniyle mağdur olan vatandaşlara takviye yağıyor. Dayanak olan şahıslardan bir tanesi de sanatçı Yılmaz Erdoğan oldu.

Köyceğiz ilçesinde yaşayan sanatçı toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile düzenledikleri yardım çalışmalarına çok büyük dayanak geldiğini belirterek, Köyceğiz Döğüşbelen’deki çiftliğinde bulunan depoda toplanan yardım gereçlerini gösterdi.

Yılmaz Erdoğan Instagram hesabından paylaştığı görüntüde “İlk günden beri burayı yardım istasyonuna çevirdik. Daha çok yiyecek içecek pratik muhtaçlıkları karşılamaya çalışıyorduk. Fakat bugün harika şeyler geldi çeşmedeki kampanyadan. Kusursuz oldu, artık bunların hepsini gereksinim sahiplerine, gereksinim noktalarına göndereceğiz” dedi.

“YENİDEN YEŞERTECEĞİZ”

Erdoğan paylaşımın altında ise, “İlk günden beri yaptığımız yardım çalışmalarına bugün çok büyük bir dayanak geldi. Berfu-Eser Yenenler, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı’nın önderliğinde Çeşme halkının takviyesiyle ve birçok firmanın iştirakiyle toplanan gereçler köyümüze ulaştı! Emeği geçen tüm kardeşlerimize, Köyceğiz halkı ismine şükranlarımızı sunarız. Yine yeşerteceğiz” notunu düştü.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
1
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir