Zafer Bayramı, Yoğurtçu Parkı’nda türkülerle kutlanacak

Ulusal uğraşın bahtını değiştiren 30 Ağustos zaferini, İstanbul'un farklı noktalarındaki etkinliklerle kutlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi ...


Ulusal uğraşın bahtını değiştiren 30 Ağustos zaferini, İstanbul’un farklı noktalarındaki etkinliklerle kutlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), “Kurtuluşa Adanmış Türküler” ile 30 Ağustos zaferinin kahramanlarını anacak.

İBB Kültür Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ekinlikte, müzik tarihçisi ve müellif Murat Meriç’in oluşturduğu repertuvarı İBB Orkestralar Müdürlüğü sanatkarları seslendirecek.

FİYATSIZ İZLENEBİLECEK

30 Ağustos Pazartesi günü saat 18.00’de Kadıköy Yoğurtçu Parkı’nda gerçekleştirilecek aktiflikte Murat Meriç, türkülerin kıssalarını, üretildikleri devrin kültürel, toplumsal özelliklerini izleyicilere aktaracak.

Fiyatsız olarak gerçekleştirilecek aktiflik programı ile ilgili detayları; @İBB Kültür Sanat Instagram, İBB Kültür Sanat Facebook, ibb_kultur Twitter hesaplarından takip edilebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir